Seclife Pc

Türkiye’nin teknoloji alanında önemli temsilci markalarından Seclife Pc, 2001 yılında faaliyetlerine başladı. 2.500 metrekare kapalı alan üzerine kurulu bilgisayar üretim tesislerinden birine sahip olan Seclife, Masaüstü, Mini pc, All İn One bilgisayar başta olmak üzere tüm ürünlerinin tasarım ve ARGE süreçlerini kendi mühendisleri ile yürütüyor. ’Biz daha iyisini üretebiliriz’’ vizyonuyla, bilgimizi, tecrübemizi ve gayretimizi daha kaliteli, daha verimli, daha avantajlı ve daha zengin bir yelpazede teknolojik ürünler ve çözümler üretmeye adadık. Türkiye’de tüketiciye özel üretim yapma becerisi olan bilgisayar üreticisi olarak kullanıcılara yüzlerce çeşit konfigürasyon imkânı sunuyoruz.

SECLIFE markamız ile kararlılıkla ilerlediğimiz bu yolda, eğitim, sağlık, finans, perakende, kamu, DMO kanalı, lojistik, üretim, telekomünikasyon gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimize, kaliteli ve fiyat performans oranı yüksek ürünler sunarken, geniş hizmet ağımız ile en iyi çözüm ve satış sonrası destek ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Global çapta kalite ve teknolojiye sahip ürünlerini, geniş hizmet ağı ve yerel üretim avantajlarıyla birleştiren Seclife; Türkiye genelinde 1000 den fazla iş ortağı, 7 bölgede 20 TSE standartında sahip servis ağı ile hizmet vermektedir. İstanbul ve Ankara da yerleşik servisler dışında ayrıca tüm Türkiye’de il ve ilçelerinde kapıdan alıp kapıya teslim hizmeti verilmektedir.