Seclifebilgisayarının  ihtiyacı olan performansa göre bambaşka ekran kartı seçenekleri sunar. Seclife Dünyasından Geforce ve Radeon veya NVIDIA’nın Turing mimarisinden GTX  ekran kartlarını seçebilirsin.

 

 

 

"Profesyoneller Gibi Yayın Yapın"

GeForce GTX 1650 SUPER, orijinal GTX 1650'ye kıyasla %50, önceki nesil GTX 1050'ye göre ise 2X daha hızlıdır. Ödüllü NVIDIA Turing™ mimarisi ve ultra hızlı GDDR6 belleği ile güçlendirilmiştir ve günümüzün en popüler oyunları için bir süper güç cihazıdır. Şimdi vites yükseltme ve SÜPER'i edinme zamanı.

 

 

       

 

GT740 ile Yüksek Performanslı Grafikler ve Multimedya Performansı

Seclife'ın dudak uçuklatan yeni ekran kartı Geforce GT740 4 GB DDR3, 3D olağanüstü oyun performansı ve inanılmaz fiyatı ile hayret uyandırıyor! Güçlü Geforce GT740 grafik işlemci ile donatılan  GT 740, daha akıcı, daha hızlı ve çok daha ayrıntılı bir oyun deneyimi yaşatıyor. GT 740 ayrıca kullanımı kolay ayarlama aracımız GPU Tweak yazılımına da sahip. Bu araç ile kartın performansından sonuna kadar yararlanabilir ve ekrandaki görüntüleri Internet üzerinden gerçek zamanlı olarak yayınlayabilirsiniz!