Yeni 3D Bilgisayar Bünyesinde markalaşan Seclife PC, ihtiyaca yönelik ofis, ev ve oyun bilgisayarları ve ekipmanları satışı konusunda hizmet vermektedir.

2000 yılında ticari hayatına başlayan Yeni 3D Bilgisayar ekibinin deneyim ve ön görüsü ile çalışma prensipleri netleştirilen markamız, müşteri odaklı çalışma etiğiyle aynı kulvarda hayatına devam etmektedir.

Uzun vadeli müşteri memnuniyetinin öncelik olarak belirlendiği satış yelpazesinde her ekonomik duruma hitap eden ürünleri bulabilir, ihtiyacınıza karşılayan ürüne kolayca sahip olabilirsiniz.

Zamanın gerekleri artık online hayatın vazgeçilmezliğini kanıksamıştır. Gelişimin hızı, beklentiler ve kullanım alanlarına göre ürün seçimi şart olmuştur. İş ya da ofis bilgisayarı olarak adlandırılan PC setleri çeşitlendirilmiş ve hatta online oyun tutkunları için yepyeni bir ürün standardı da oluşturulmuştur.

Kullanılan bilgisayarın işlemcisinden, görüntü kartına ve hatta ses kalitesi ve ek materyal seçimine kadar sonsuz bir dünyanın içinde ihtiyacınızı karşılamak zorundasınız.

Seclife PC olarak amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak hizmet ve ürün taleplerini hızlı ve ekonomik  şekilde sağlayarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak ve hizmet devamını sağlayabilmektir.

Yenilikçi, zamana karşı yarışan ve ekip ruhuyla çalışan uzmanlarımız, sizler için hep daha iyiyi hedeflemektedir. Seclife PC, müşterilerinin teknoloji ürün ortağı olarak onlarla uzun vadeli ilişkiler kurmayı uzmanlaşmış hizmet sunmayı temel ilke edinmiştir. Yeni 3D Bilgisayar’ın bilgi, tecrübe ve güvene dayalı sunduğu hizmetlerin sonucu olarak markalaşan Seclife, satış ve satış sonrası hizmet konusunda da kendisini geliştirmeye devam etmektedir. Günümüz şartları her ne kadar farkında bir toplum inşasında hızla ilerlese de işine etik kurallarla bağlı olmayan işletmelerin olumsuz hizmetleri ciddi bir kaosa neden olmaktadır.

Yeni 3D Bilgisayar'ın müşteri memnuniyeti politikasının temeli güvene dayalı bir çalışma şeklinin sistemleştirilmiş olmasıdır.  Müşterilerimizden gelen her türlü şikayette  sorunu objektif bakış açısı ve dikkatle inceleyerek çözüm sunuyoruz.  Müşterilerimizin geri bildirimleri tarafımızca gelişim için bir hareket noktası olarak benimsenmektedir. Olumlu bildirimler doğru yolda ilerlediğimizin göstergesiyken, şikayetler de daha iyi olmamız yolunda  önemli veriler olarak kayda alınmaktadır.

Tüm bu deneyim ve ön görü ile bir araya getirdiğimiz ürün yelpazemizle Seclife PC olarak teknolojik ürün gereksinimlerinizin temininde adayız. Masaüstü PC, Ana Kart, Ekran Kartı, Kabin gereksinimleriniz ya da İş/Ofis PC ya da Oyun/Oyuncu PC alımlarınızda tercihiniz olmaktan mutluluk duyarız. Tüm soru, öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz.  Yeni 3D Bilgisayar deneyimi ve Seclife heyecanı ile tanışmak için ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Seclife PC, yenilikçi ve tecrübeli ekibi ile sizler için hep daha iyiyi hedeflemektedir.